صفحه اصلی  |  راهنمای سایت  |  جستجو  |  پرسش و پاسخ  |  نظرها و پیشنهادها  |  پست الکترونیک  |  ارتباط با ما
  
 
سه شنبه 29 مهر 1393
Tuesday, 21 October, 2014

جستجو
: عبارت مورد نظر  
ورود همکاران
: نام كاربر
: رمز ورود
تازه ها

قساوت قلب
10/03/93

اهمیت تربیت از دیدگاه امام ره
08/09/89

حاجت خواستن از خدا
07/09/89

تقدير الهى براى مؤمن
06/09/89

استفاده از نعمتها
03/09/89

حسن خلق
02/09/89

حيا
01/09/89

خصلتهاى ايمان
30/08/89

ناپايدارى دنيا
30/08/89

خط واحد نبوت و لزوم ايمان به همه‌ي پيغمبران الهي
25/08/89
پست الکترونیکی
3821@medu.ir

medu.ir
ذکر روز دو شنبه


تئاتر
قابل توجه مدیران محترم مدارس حسب الامر ریاست محترم شورای آموزش و پرورش رفسنجان جناب آقای ملانوری وبه منظور ترویج فرهنگ نمایش در شهرستان و آشنایی اقشار جامعه بویژه قشر دانش آموز با کارهای فرهنگی و هنری، باطلاع دانش آموزان و خانواده های محترم آنان رسانده شود تئاتر پزشک نازنین در سالن افصح هجری در حال نمایش است و جهت سهولت حضور دانش آموزان و استفاده از این تئاتر با هماهنگی و عقد قرارداد با تهیه کننده جناب آقای شریف به صورت نیم بهاء در شیفت صبح برای دانش آموزان و خانواده آنان نیز قابل اجرا میباشد.لذا توصیه می شود مدیران با هماهنگی خانواده ها نسبت به حضور دانش آموزان و استفاده از تئاتر به نحو مقتضی اقدام نمایند. تماس با آقای شریف تهیه کننده جهت هماهنگی سانسها09383365853    [ادامه ...]

مراسم سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در دهه اول محرم
«ان الحسین مصباح الهدی و سفینة النجاة» بدینوسیله به اطلاع می رساند مراسم سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در دهه اول محرم ( 4/8/93 لغایت سه شنبه 13/8/93 )با قرائت زیارت عاشورا در محل حسینیه فرهنگیان برگزار می گردد. سخنران : حجت الاسلام علی حسینی ازعموم مردم بویژه فرهنگیان دعوت بعمل می آید .ضمنا" نماز جماعت صبح نیز برگزار می گردد. شماره حساب 0102509461001 بانک صادرات جهت واریز کمک های نقدی و نذورات غیر نقدی نیز در محل حسینیه دریافت می گردد.    [ادامه ...]

دفتر راهنمای انجمن اولیا و مربیان
به اطلاع کلیه مدیران محترم مدارس می رساند دفتر راهنمای فعالیت های انجمن اولیا و مربیان مدارس تهیه و آماده توزیع می باشد مدیران محترم مدارس جهت دریافت دفتر فوق به کارشناسی انجمن اولیا و مربیان مراجعه نمایند . روابط عمومی آموزش و پرورش رفسنجان    [ادامه ...]

هفته نیروی انتظامی
ضمن تبریک به دلاورمردان عرصه امنیت و تشکر ویژه از تلاش شبانه روزی این مردان و زنان بی ادعا باطلاع مدیران و همکاران محترم می رساند نمایشگاه دستاوردهای نیروی انتظامی در عرصه های مختلف در محل کاروانسرای شاه عباسی به مدت یک هفته برگزار می شود . برای بازدید دانش آموزان از نمایشگاه با روابط عمومی آموزش و پرورش هماهنگی بعمل آید.    [ادامه ...]

[ادامه اطلاعیه ها ...]

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان عنوان کرد:
دانش آموزان باید در مدارس بیاموزند که حافظ منابع ملی باشند  28/07/93
سید داود ملکی در همایش مدیران سه مقطع آموزش و پرورش رفسنجان اظهار داشت:دانش آموزان در مدارس علاوه بر آموزش های علمی که نیاز کلاسیک آنهاست باید با مسائل مهم جامعه نیز آشنا شوند و درک صحیحی از در ذهنشان نقش ببندد زیرا همین عزیزان مجریان فردای ایران اسلامی هستند و باید حافظ منابع ملی ما باشند.

قائم مقام مدیریت آموزش و پرورش رفسنجان اعلام کرد :
انجام مانورهای مختلف آمادگی را در دانش آموزان تقویت می کند   26/07/93
حسین حسینی در مراسم مانورایمنی و زلزله در دبیرستان شهید باقری اظهار داشت: تجربه ثابت کرده که خیلی از تلفات در حوادث ناشی از کم بودن اطلاعات اولیه در زمان وقوع حادثه است و بر آنیم که با آموزش های لازم دانش آموزان را در این مسیر آماده نماییم و یکی از مصادیق افزایش اطلاعات برگزاری مانورهای مختلف در مدارس است.

قائم مقام مدیریت آموزش و پرورش رفسنجان اعلام کرد :
جشنواره غذا تمرینی است برای تحقق شعارسلامت سال یعنی "خودمراقبتی" 26/07/93 
حسین حسینی در جشنواره غذای سالم که در تالار فرهنگیان رفسنجان برگزارشد اظهار داشت: برای تحقق شعار سلامت سال باید فرهنگ سازی شود تا خانواده ها باورکنندکه خود باید مراقب سلامتی خود باشند و یکی از راه های موثر در این مسیر جشنواره هایی است که در آن با معرفی غذای سالم ، خانواده ها به سمت خود مراقبتی هدایت می شوند .

قائم مقام آموزش و پرورش رفسنجان عنوان کرد:
جشن عاطفه ها عرصه آموزش مهربانی هاست 17/07/93 
حسین حسینی در مراسم نمادین جشن عاطفه ها در دبیرستان شهید حاج علی محمدی اظهار داشت:در قرآن واحادیث مختلف امر به مهربانی و کمک به دیگران شده است و ما باید علاوه انجام این مهم ، به دیگران نیز توصیه و یاد دهیم و یکی از نماد های آموزشی در این راستا برگزاری جشن ها و دعوت مردم به انجام کارهای نیک است.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه رفسنجان عنوان کرد:
آسایش و آرامش در جامعه مرهون جانفشانی های نیروی نظامی و انتظامی است 16/07/93 
دکتر محسن ارسلان در مراسم قرائت پیام مهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت:رسالت امنیت در جامعه بر عهده نیروی انتظامی است وتلاش در این عرصه با از خود گذشتگی معنا می شود و ما ایمان داریم آسایش و آرامش فعلی در جامعه مرهون جانفشانی های این عزیزان است.

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش رفسنجان اعلام کرد:
بیش از 90% کلاس های درس ساماندهی شده اند 15/07/93 
حمیدرضا شریفی در حاشیه بازدید از مدارس اظهار داشت:ما امسال از نظر وضعیت نیرو در شرایط بسیار بحرانی بودیم با تدبیر در چیدمان نیرو و رایزنی های مکرر با اداره کل ومدیران شهرستان های استان توانسته ایم بحران را پشت سر بذاریم وبیش از 95% کلاس هایمان سازماندهی شده اند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه رفسنجان عنوان کرد:
با برنامه ریزی و ثبات در آن ، ارتقاء کیفیت آموزشی محقق می شود 04/07/93 
دکتر محسن ارسلان پس از جشن شکوفه ها ، در معیت مدیرآموزش وپرورش با حضور در شورای دبیران چند مدرسه اظهار داشت :ناگفته پیداست عدم برنامه ریزی و عدم ثبات برنامه ها باعث کاهش کیفیت آموزش می شود و فقط با رفع این نقیصه می توان به ارتقاء کیفیت آموزشی دست یافت.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش رفسنجان عنوان کرد:
تقارن بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس ؛ نمایش پیوند مقدس کلاس درس و سنگر دفاع از آرمانهای انقلاب است 02/07/93 
سیدکاظم حسینی پور در مراسم "زنگ مهر " اظهار داشت:دانش آموزان هرساله قبل از ورود به کلاس با دیدن نمایش هایی از سنگر و عکس شهیدان ، در خود تجدید باور می کنند که دلیل آرامش آنها چیست و نظاره گر نمایش پیوند مقدس کلاس درس و سنگرهای دفاع از آرمان های انقلاب می باشند.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش رفسنجان عنوان کرد:
جشن شکوفه ها روئیدن جوانه علم و معرفت در فرزندان ایران اسلامی است 01/07/93 
سیدکاظم حسینی پور در مراسم جشن شکوفه ها اظهار داشت:در یک روز خاص و متمایز با روزهای دیگر ، نوآموزان عزیز و دوست داشتنی با ورود به مدرسه و حضور در جشن شکوفه ها به این باور می رسند که جوانه های تعلیم در وجودشان آماده رویش هستند.

[ادامه خبرها ...]   

سایتـهای مـدارس :

  صفحه اصلی
  گروه فناوري اطلاعات
 بخشنـامـه ها
  اخبار
  پایگاههای اطلاع رسانی آموزشگاهها
  مقالات و پژوهش ها
  ارتباط با ما
  بریده جراید
  گالری عکس
  معاونت آموزش و نوآوري
  مدرسه هوشمند
  پدافند
  اطلاعات مدارس
  معاونت پرورشي وتربيت بدني
  همایش ها و گردهمایی ها
  امور اداری و نظام پیشنهادات
وزارت آموزش و پرورش
  ستاد اقامه نماز
  نشریه نگاه


پورتال مدارس استان کرمان


  صفحه اصلي    راهنماي پورتال    جستجو    پرسش و پاسخ    آرشيو اخبار    آرشيو اطلاعيه    ارتباط با ما   
كليه حقوق اين سايت براي 3821.medu.ir محفوظ ميباشد
Copyright © 2006 - All rights reserved